Sala Bankietowa

W naszym Dworku możecie Państwo zorganizować przyjęcie weselne, rocznicowe, chrzciny i komunie, a także imprezy firmowe, bankiety i konferencje.

Na terenie Dworku zlokalizowane są dwie sale bankietowe: na 100 i 40 osób. Istnieje także możliwość ich połączenia, w celu zorganizowania przyjęcia na większą ilość gości. Wnętrza naszych sal nadadzą każdej uroczystości doskonałej oprawy i wyjątkowego charakteru. Staramy się stwarzać indywidualnie dobrany do danej imprezy, niepowtarzalny klimat.

Dworek Olimp *Hotel & Restauracja*, poza profesjonalna obsługą imprez okolicznościowych gwarantuje też wyśmienitą oprawę kulinarną. Menu dla każdego przyjęci poprzedzone jest indywidualnymi konsultacjami i doborem potraw wedle życzeń, upodobań i wymagań naszych Klientów. Doświadczeni kucharze i obsługa doradzą i pomogą w wyborze optymalnych potraw. Każde przyjęcie jest obsługiwane przez kucharzy i kelnerów z wieloletnim doświadczeniem. Dyskrecja i elegancja obsługi zapewni wspaniałe wspomnienia z każdej uroczystości.

Dzień Ślubu jest jednym z najważniejszych dni w życiu. Dokładamy wszelkich starań, abyście spędzili go Państwo w sposób wyjątkowy. Służymy pomocą i radą. Dzięki doświadczeniu w organizacji i obsłudze różnorodnych uroczystości możemy dostosować nasze usługi do potrzeb danej okoliczności oraz Państwa wymagań. Posiadamy również gotowe scenariusze i propozycje, które możecie Państwo modyfikować dostosowując do indywidualnych potrzeb.

Dzięki umiejętnie dobranej scenografii, dekoracji sali i stołów oraz odpowiednio skomponowanemu menu uroczystości możemy zagwarantować naszym Gościom wiele niezapomnianych chwil oraz tylko i wyłącznie miłe wspomnienia.