Restauracja

Restauracja w Dworku Olimp to połączenie doskonałego smaku potraw, miłej obsługi, przyjemnej atmosfery i eleganckiego wystroju. Serwowane przez szefa kuchni potrawy z pewnością zadowolą nawet najwybredniejsze podniebienia. Wszystkie danie przygotowywane są w oparciu o autorskie receptury. Dzięki temu wyjątkowy smak potraw skosztowanych w naszej Restauracji na długo pozostanie u Państwa w pamięci. Wszystkie serwowane przez nas potrawy przygotowywane są w oparciu o najlepsze produkty, także te regionalne.

W naszym jadłospisie znajdują się zarówno dania śniadaniowe, lekkie przekąski, zestawy obiadowe i kolacje. Po obfitym posiłku zapraszamy Państwa również na pyszne desery. Przygotowujemy ponadto specjalne menu na bankiety, konferencje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe. Konsultacje z naszym szefem kuchni pozwalają optymalnie ułożyć menu tak, aby zadowolić gusta wszystkich gości i aby obiad czy kolacja nabrały indywidualnego charakteru. Jesteśmy otwarci na indywidualne zamówienia Gości, przyrządzamy potrawy dla osób na specjalnych dietach (dla wegetarian bądź alergików).

Wizyta w naszej restauracji to nie tylko uczta dla podniebienia, ale również dla oka i duszy. Ciekawy, elegancki wystrój oraz ciepła i mila atmosfera pozwalają spędzić miło czas podczas posiłku.

W naszej restauracji możecie Państwo także zjeść wyjątkową pizzę z ciasta o unikalnej, własnej recepturze. Utworzona przez nas pizzeria stała się doskonałym miejscem spotkań towarzyskich.

free-wifi