Pizzeria

Na terenie naszego Dworku stworzyliśmy również miejsce na mniej formalne spotkania towarzyskie. Specjalnie na bardziej kameralne imprezy powstało klimatyczne miejsce pachnące aromatycznymi ziołami i przyprawami kuchni włoskiej, chluba Dworku Olimp – nasza pizzeria.

Naszą specjalnością jest ciasto. Przygotowywane w oparciu o unikalną, własną i pilnie strzeżoną recepturę, stanowi idealny podkład pod wybrane przez Państwa dodatki. Receptura wypiekanej w naszej restauracji pizzy została opracowana w oparciu o wieloletnie doświadczenie kucharza. Ręcznym sposobem wytwarzania pizzy i jej wypiekiem w piecu chcemy nawiązać do włoskiej tradycji. Wszystkie potrawy przygotowujemy wykorzystując najlepsze składniki, nie stosujemy zamienników ani polepszaczy. Korzystamy wyłącznie ze świeżych, tradycyjnych, często regionalnych składników.

Chcemy dostarczać naszym Klientom najlepszych wrażeń smakowych i zaspokoić nawet najbardziej wymagające gusta. Ciekawe połączenia składników i smaków sprawiają, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

W naszej pizzerii znajdziecie Państwo bogaty wybór i atrakcyjne ceny potraw. Gwarantujemy znakomitą pizzę i fantastyczną atmosferę, która pozwoli spędzić miło czas. Zachęcamy do zapoznania się z naszym menu.