Hotel

Dworek Olimp  to niezwykłe miejsce stworzone dla Gości pragnących wypocząć w przyjemnym klimacie i miłym otoczeniu przyrody. Zapewniamy spokój i bezpieczeństwo, a kameralna atmosfera naszych pokoi gwarantuje maksymalny odpoczynek.

Nasz Dworek położony jest w malowniczym miejscu, 1800 m od centrum Kocka, bezpośrednio przy drodze krajowej numer 48. Dlatego też dojazd do nas nie stanowi problemu, a przyjemne otoczenie zapewnia udany, komfortowy wypoczynek. Zadowolenie i satysfakcję naszych Gości stawiamy sobie jako priorytet.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 25 przytulnych, funkcjonalnych pokoi, idealnych aby nabrać sił i wypocząć przed dalszą drogą lub zregenerować się po imprezie okolicznościowej. Wszystkie pomieszczenia zostały komfortowo urządzone z wielką dbałością o szczegóły. Staramy się zachować najwyższe standardy w zakresie wygody oraz bezpieczeństwa Gości. Oferujemy Państwu pobyty w pokojach 1, 2, 3 i 4-to osobowych. We wszystkich pokojach znajdują się eleganckie łazienki. Ponadto w każdym pokoju jest dostęp do telewizji oraz Internetu (Wi-Fi).

Na każdego Gościa w naszym Dworku czeka obsługa na najwyższym poziomie oraz wysoki standard świadczonych usług w atrakcyjnych cenach. Szczególną uwagę zwracamy na indywidualne potrzeby Klientów, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.

Dokładamy wszelkich starań, aby pobyt w naszym Dworku spełnił wszystkie Państwa oczekiwania i co najważniejsze, aby odwiedzili nas Państwo jeszcze nie raz.

free-wifi